انجمن علمی معنا

انجمن علمی معنا نقطه اتصال متمرکزی است بین این موسسه و انجمن های علمی و تخصصی، مراکز تحقیق و توسعه صنعتی، نهاد های غیر دولتی دانش بنیان، و سازمان های حامی و مروج سلامت و بهبود کیفت زندگی. این انجمن تلاش می کند با ایجاد بستری برای همکاری و هماهنگی میان انجمن های علمی رسمی، سازمان های غیر دولتی فعال در زمینه علم، تحقیقات، سبک زندگی، و جوامع حمایت از بیماران خاص، زمینه هم افزایی میان فعالیت این مراکز در راستای شتاب بخشیدن به رشد علمی کشور، انتقال پژوهش های آکادمیک به کاربرد های صنعتی-پزشکی، و توسعه راه حل برای چالش های ملی را تقویت نماید.

عضویت در انجمن علمی معنا
موسسه علوم نوبنیاد ایرانیان نگاهی حداکثری به عضویت علاقه مندان در انجمن علمی معنا دارد. با این وجود جهت اثربخش بودن فعالیت های این مرکز و تضمین ایجاد محیط پویا، دانش محور، و پر انگیزه از فعالان و دانش پژوهان این مرکز تقاضای عضویت را بر اساس رزومه ارسالی بررسی می نماید.

مزایای عضویت در انجمن علمی
 اتصال به شبکه همکاری های علمی انجمن علمی معنا با انجمن های علمی رسمی
 شرکت در نشست ها و جلسات علمی انجمن علمی با موضوعات علمی مختلف
 برخورداری از تخفیف ویژه شرکت در دوره های آموزشی
 اولویت در دریافت موقعیت پژوهشی در معنا
 فرصت های ارتباطی نزدیک تر با اساتید بلند پایه کشور
 فرصت های تعامل با مدیران و کارشناسان ارشد شرکت های صنعتی-تجاری

 

علاقه مندان به عضویت در انجمن علمی معنا می توانند با تکمیل فرم تقاضای عضویت و ارسال روزمه خود اقدام به ثبت نام اولیه نمایند. پس از بررسی رزومه و تایید هیئت موسسه انجمن کارت عضویت در مدت یک هفته برای متقاضی محترم صادر خواهد شد.

مشاوره سریع